Grup Şirketlerimiz

Özova Tarım Ürünleri

1987 Yılında kurulan firmamız Buğday ve Mısır ürünlerinde öncü firmamızdır. Bu doğrultuda depolama kapasitesini 160.000 ton seviyesine çıkartmıştır. Depo büyütme çalışmaları hala devam etmektedir. 60.000 m2'lik alan üzerinde, 32.000 m2 kapalı alanın bulunduğu fabrikamız, bölgemizin ve Türkiye'nin en büyük mısır kurutma tesisine sahiptir.

Sitemiz

GrainTürk Dış Ticaret

Firmamızın her türlü tarım ürünleri, yem hammaddelerinin ithalat ve ihracatını yapmaktadır. Kısa zaman içerisinde gelişen Pazar ağımız ile yurt içinde özellikle ithal buğdayda ilk tercih edilen firmalar arasındadır.

Sitemiz

Grain Lisanslı Depoculuk ( HATAY )

Hatay Kırıkhan ilçesinde 70.000 tonluk lisanslı depoculuk hizmeti ile 1250 tonluk kurutma tesisi ile Hatay’ın ilk ve en büyük lisanslı deposu olarak hizmet vermektedir.

Sitemiz

Grain Lisanslı Depoculuk ( GERMENCİK )

Aydın Germencik’te 20.000 tonluk lisanslı deposu ile günlük 1250 tonluk kurutma tesisi ile Ege Bölgesinde lisanslı depoculuk hizmeti vermektedir.

Sitemiz

Özova Yağ Hizmetleri ( ADANA )

Adana Çukobirlik bünyesinde bulunan günlük 350 ton kırım kapasitesi ile 120.000 m2 üzerinde kurulu olan tesisin işletmeleri BUNGE A.Ş. ve ÖZOVA GROUP ortaklığı olarak işletilmektedir.

Sitemiz

Özova Çırçır ve Prese İşletmeleri

Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde Reyhanlı Yolu üzerinde 100 makinalı Çırçır ve Prese Fabrikası ile Reyhanlı Yolu üzerinde 140 makinalı Çırçır ve Prese Fabrikası günlük 350 ton Pamuk İşletme kapasitesi ile Amik Ovasında ekilen pamuk ürünleri için hizmet vermektedir.

Sitemiz

Özova Organik - Kimyasal Gübre

Çiftçilerin daha yüksek verim almalarını sağlamak amacıyla gübre imalatına başlayarak yöre çiftçisinin kaliteli ve uygun fiyatla gübre ihtiyacına cevap verecek çalışmalarımızı da tamamladık.

Sitemiz

Özova Demir

Müşteri odaklı ticareti temel alarak , çalışanları ile katılımcı, karşılıklı güvene dayalı, müşterilerimize sürekli en iyi kalitede ürün ve hizmeti sunuyoruz.

Sitemiz

Biotürk - Biodizel

2005 yılında kurulmuş olup yıllık 350.000 ton kapasitesiyle üretime başladığı günden itibaren AB ve Dünya standartlarında bir ürün üretimini hedeflemiştir. Türkiye’de ilk üretim lisansı alan firmalardan biri olmanın gururunu yaşamaktadır.

Sitemiz

Özova Tohumculuk

Türk çiftçisine daha kaliteli ürün kazandırma prensibi ile tohumculuk alanın da güvenilir çizgisinden ödün vermeden günlük 350 ton İrmik kapasitesi ile hizmet vermeye başlamıştır.

Sitemiz

Nova Semolina Mısır İrmiği Fabrikası

Nova Semolina Hatay Kırıkhan ilçesinde bulunan ülkemizin en değerli mısırlarını irmiğe çevirerek Türkiye ve dünya pazarlarına hizmet vermektedir.

Sitemiz

Özova Yem ( KIRIKHAN )

İç piyasa ve ihracat taleplerini karşılamak için kurduğumuz tesisimiz Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde hizmet vermektedir.

Sitemiz

Özova İstanbul - Ankara

ÖZOVA TARIM bünyesinde bulunan ÖZOVA İstanbul ve Ankara Şubelerimiz pazarlama ve lojistik hizmeti vermektedir.

Sitemiz

GrainTürk İstanbul - Ankara

Şirketimizin ithalat ve ihracat işlemlerini Ankara ve İstanbul’da bulunan GrainTurk büroları tarafından yapılmaktadır.

Sitemiz